b_301_301_16777215_00_images_20181101_111030.jpgВідповідно до наказу відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації, Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 18.10.2018 року  № 240/53 «Про проведення  районного конкурсу іграшок-сувенірів» на базі Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької тво рчості 01.11.2018 року  проведено районний конкурс іграшок-сувенірів.
У конкурсі взяли участь 10 закладів загальної середньої освіти Тисменицького району,  1 заклад загальної середньої освіти Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади та 1 заклад позашкільної освіти. На розгляд журі    представлено  47 робіт.
За рішенням журі   відібрано роботи, які рекомендовані на участь в
обласному конкурсі іграшок-сувенірів  у різних вікових групах: 
Молодша вікова група (6-10 років): 
І місце - Прокопик Вероніка (Старокривотульська  ЗОШ І-ІІІ ступенів), сучасна  іграшка та предмети ігрового вжитку «Осінь золота» (керівник Гелемб'юк О.М.);
ІІ місце - Цапай Марійка (Старокривотульська  ЗОШ І-ІІІ ступенів), сучасна  іграшка та предмети ігрового вжитку «Символ багатства» (керівник Богак Н.М.);
ІІ місце - Якобчук Яна (Березівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), сучасна  іграшка та предмети ігрового вжитку «Загадковий кіт» (керівник Равлюк І.В.);
ІІІ місце - Пленюк  Ірина (Липівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), виріб з паперу «Поле чудес» (керівник Микитюк М.В.).
Середня вікова група (11-14 років):
І місце - Гергелюк Юлія (Підпечерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), традиційна іграшка «Лялька-мотанка» (керівник Пшепінда І.Я.);
І місце - Повх Олександр (Ямницька ліцей), традиційна іграшка «Троїсті музики» (керівник Лесів А.І.);
І місце - Примич Яна (Драгомирчанська ЗОШ І-ІІ ступенів), традиційна іграшка «Лялька-мотанка «Гарна господинька» (керівник Кобзар В.А.);
ІІ місце - Савчук Владислав (Єзупільський НВК), предмети ігрового вжитку «Іграшка-забавлянка літачок» (керівник Пушко Р.В.);
ІІ місце - Гарайчук Роман (Ямницька ліцей), традиційна іграшка «Сувенірний літачок» (керівник Лесів А.І.);
ІІІ місце - Кушнір Михайло (Єзупільський НВК), предмети ігрового вжитку «Органайзер для олівців і ручок» (керівник Пушко Р.В.).
Старша вікова група (15-17 років):  
І місце - Пилипчук Анастасія (Загвіздянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вироби людей з листя кукурудзи «Ангел-хоронитель», «Несе Галя воду, коромисло гнеться», «Наречена», «Мама» (керівник Боднар О.Ф.).
ІІ місце - Ціпух Іван (Старокривотульська  ЗОШ І-ІІІ ступенів), предмети ігрового вжитку «Куємо щастя» (керівник Арабчук  А.Я.);
ІІІ місце - Себедин Христина (Загвіздянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вироби людей з листя кукурудзи «Гуцулка мама, дитина і я» (керівник Боднар О.Ф.).
Серед гуртків  Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості:
Молодша вікова група (6-10 років):
І місце - Нагірний Вадим, традиційна іграшка «Казкова галявина» (керівник Регей Л.О.);
ІІ місце - Калин Анастасія, традиційна іграшка «Ніжний ангел» (керівник Регей Л.О.);
ІІІ місце - Костишин Соломія,  традиційна іграшка «Ляльки-мотанки» (керівник Боднар О.Ф.).
Середня вікова група (11-14 років):
І місце - Вовк Владислав, сучасні іграшки та предмети ігрового вжитку «Маленький архітектор» (керівник Лесів А.І.);
ІІ місце - Щербанюк Соломія, традиційна іграшка «Рожевий красень» (керівник Щербанюк Н.В.);
ІІІ місце - Мазур Вероніка, традиційна іграшка «Тисменицькі газди» (керівник Щербанюк Н.В.);
Старша вікова група (15-17 років): 
І місце – Римик Ярослав,  традиційна іграшка «Одарка» (керівник Равлюк І.В.);
ІІ місце – Мірі Каріна, традиційна іграшка «Коза дереза» (керівник Боднар О.Ф.);
ІІІ місце – Шаран Анастасія, традиційна іграшка «Україночки, Ви мої!» (керівник Боднар О.Ф.).
Переможці та призери  районного Конкурсу  будуть нагороджені грамотами відділу освіти. Роботи переможців направлені для участі в обласному конкурсі іграшок-сувенірів.
 
Марія Середюк,
методист районного методичного
кабінету відділу освіти
 
Перегляди статей
309173