Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ssi140/public_html/images/DV-2018
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/DV-2018
b_301_301_16777215_00_images_IMG_3245.JPG03 жовтня 2018 року в Народному домі м. Тисмениця відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята творців достойного молодого покоління - Дня працівників освіти.
На святкові заходи з нагоди вшанування всіх учителів району, які розпочалися з Богослужіння в храмі Святого Архистратига Михаїла (м.Тисмениця), завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Проценко, працівники державних установ та закладів освіти Тисменицького району.
Голова районної ради Тетяна Градюк привітала освітян із професійним святом, побажала добра, злагоди, миру, благополуччя та наголосила, що від результатів праці учителів залежить доля цілих держав, адже саме завдяки наполегливій роботі педагога виховується достойний громадянин держави, патріот, професіонал, готовий розвивати рідну країну. Тетяна Градюк запевнила, що районна влада завжди допомагатиме педагогам у нелегкій праці на благо виховання достойного молодого покоління попри постійну підтримку батьків. 
До привітань також приєднались і голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Шарабуряк та голова районного комітету працівників освіти Іван Когуч.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Шарабуряк у своєму виступі відзначила кращого натхненника інноваційної діяльності у сфері освіти й науки Тисменицького району – Тарас Тетяну Іванівну, учителя історії, мистецтва та художньої культури Угринівського навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Тисменицької районної ради”, за методичну розробку “Інтелект-карта як інструмент для вивчення предметів освітньої галузі “Суспільствознавство” та освітньої галузі “Мистецтво” в закладі загальної середньої освіти”, що зайняла перше місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку “Педагогічна знахідка” та отримала відповідний Диплом. Пишаємось такими цінними сподвижниками педагогічної роботи на Тисмениччині!
Відомчою заохочувальною відзнакою ІІІ ступеня Міністерства освіти і науки України – нагрудним знаком “Василь Сухомлинський” за вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагороджено Світлану Євгейчук, директора Угринівського НВК Тисменицької районної ради.
За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді подякою Міністерства освіти і науки Українинагороджено Володимира Яковишина, вчителя фізичної культури та предмету “Захист Вітчизни” Липівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради.
Спільні грамоти голів Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації за сумлінну працю, значний внесок у справу виховання учнівської молоді та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, вручено:
Адамчук Галині Іванівні, учителю української мови і літератури Братковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Бабій Наталії Михайлівні, учителю біології Новокривотульської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Балан Галині Миколаївні, вихователюСтаролисецького дошкільного навчального закладу Малятко» Тисменицької районної ради;
Баран Іванні Романівні,учителю української мови та літератури Козинськоїзагальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Брезіцькій Любові Павлівні, учителю української мови та літератури Старокривотульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Буртику Роману Романовичу,учителю фізичної культури Марковецького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Бурко Тамарі Сергіївні - учителю зарубіжної літератури Підлузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Василишин Оксані Миколаївні, вихователю Тисменицького закладу дошкільної освіти “Сонечко”;
Вацебі Вірі Михайлівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Радчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Вітвіцькій Наталії Ярославівні, учителю початкових класів Черніївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Веляник Любомирі Миколаївні, начальнику групи матеріально-технічного постачання відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації;
Вйонзик Ользі Михайлівні, учителю української мови та літератури Угринівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Волосянко Лілії Миколаївні, учителю початкових класів Стебниківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Гладун Наталії Федорівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Чорнолізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Гриньків Вірі Романівні, учителю образотворчого мистецтва Старокривотульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Гуменяк Оксані Зеновіївні, бібліотекарю Старолисецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Гураль Орисі Михайлівні, учителю фізичної культури Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Демушко Ганні Іванівні, учителю початкових класів Драгомирчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Дехтяр Марії Андріївні, учителю початкових класів Узинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Драганчук Олесі Степанівні, кухарю Загвіздянського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) “Сонечко”;
Зінько Надії Михайлівні, педагогу-організатору Рошнівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Кабан Ользі Василівні, учителю початкових класів Поберезького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Кобльовській Любові Василівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Загвіздянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Козакевичу Олегу Григоровичу, учителю автосправи Єзупільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнівТисменицької районної ради;
Кузенко Галині Романівні, учителю початкових класів Стриганецького навчально-виховного комплексу Тисменицької районної ради;
Красножон Ганні Володимирівні, учителю англійської мови Довгівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Липецькій Галині Зіновіївні, вихователю Майданського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Литвин Наталії Василівні, учителю початкових класів Милуванського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Лютій Марії Дмитрівні, директору Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Тисменицької районної ради;
Мазак Світлані Миронівні, методисту районного методичного кабінету відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації;
Майданській Світлані Ярославівні, вихователю Радчанського дошкільного навчального закладу “Червона Шапочка” Тисменицької районної ради;
Марцінко Олесі Романівні, педагогу-організатору Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Мельниченко Мар’яні Василівні, завідувачу масовим відділом Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості Тисменицької районної ради;
Остапів Ярославі Тарасівні, учителю початкових класів Підпечерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Пісак Світлані Михайлівні, учителю початкових класів Черніївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Приймаку Юрію Ярославовичу, учителю фізики Пшеничниківського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Рапію Роману Михайловичу, учителю фізичної культури Вільшаницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Репецькій Наталії Іванівні,учителю початкових класів Колодіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Рибінській Людмилі Василівні, учителю початкових класів Загвіздянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Романюк Наталії Михайлівні, вихователю Єзупільського дошкільного закладу (ясла-садка) “Сонечко” Єзупільської селищної ради Тисменицького району;
Сем’янчук Оксані Іванівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Липівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Сендецькому Василю Богдановичу, учителю образотворчого мистецтва Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Тисменицької районної ради;
Склеповій Софії Василівні, вихователю Підпечерівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) “Колосок” Тисменицької районної ради;
Стасюк Любові Ігорівні, педагогу-організатору Лисецького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Стафіїв Галині Онуфріївні, кухарю Підліської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Ткачук Марії Іванівні, педагогу-організатору Слобідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Токаруку Михайлу Васильовичу, робітнику з обслуговування Одаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Шиманській Олександрі Зіновіївні, учителю англійської мови Єзупільського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Хоменець Марії Богданівні, заступнику директора з виховної роботи Підпечерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Яцуляк Ніні Ярославівні, учителю історії Угринівського навчально-виховного комплексу“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради.
Грамотою департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм у роботі, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти України були нагороджені:
Ганущак Олег Іванович, директор Єзупільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації Тисменицької районної ради;
Голійчук Ольга Богданівна, директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості Тисменицької районної ради;
Силюк Ірина Семенівна, вчитель української мови та літератури Єзупільського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа I- III ступенів - дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
Фургаліяк Світлана Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури Черніївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Угрин Наталія Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Тисменицької районної ради.
Максимів Оксана Ярославівна, заступник директора з виховної роботи Угринівського навчально-виховного комплексу Тисменицької районної ради.
Спільною грамотою департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за довголітню і сумлінну працю в системі освіти району, активну діяльність в галузевій профспілці та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено Арабчука Андрія Лук'яновича, вчителя фізики, голову первинної профспілкової організації Старокривотульської ЗОШІ-ЇІІ ступенів Тисменицької районної ради.
Грамотою Президії Івано-Франківського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за довголітню і сумлінну працю в системі освіти району, активну діяльність в галузевій профспілці та з нагоди Дня працівників освіти нагороджені:
Савчук Ярослава Ярославівна, вчитель початкових класів, голова первинної профспілкової організації Єзупільського НВК Тисменицької районної ради;
Фодчук Василь Миколайович, вчитель фізичної культури, голова первинної профспілкової організації Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Левицька Наталія Михайлівна, вчитель хімії, голова первинної профспілкової організації Поберезького НВК Тисменицької районної ради;
Драгомирецька Наталія Степанівна, вчитель початкових класів, голова первинної профспілкової організації Драгомирчанської ЗОШ І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради;
Майданська Світлана Ярославівна, вихователь, голова первинної профспілкової організації Радчанського ДНЗ “Червона шапочка”.
До численних нагороджень, привітань, сердечних побажань віри у світле майбутнє нашої держави, натхнення до праці, самовідданості, творчого пошуку і добра і щедрості в душах педагогів приєдналися школярі, солісти, творчі аматорські колективи Тисменицького району, даруючи педагогічним працівникам поетичні, мистецькі й пісенні подарунки, створивши незабутню піднесену атмосферу доброзичливості й великої поваги до почесної праці освітянина.
Освітяни району щиро вдячні отцям Роману Микієвичу та Юрію Павлюку (Церква Святого Архістратига Михаїла), дитячому хоровому колективу Єзупільського навчально-виховного комплексу (керівник – Наталія Вовчук), співакам Марії Гундяк та Василю Дубіцькому, ведучим – Ользі Карп’юк, Олегу Олійнику та Людмилі Федик, учасникам народного аматорського естрадно-інструментального ансамблю Народного дому м. Тисмениця (керівник Валерій Чикирис) за змістовну духовну й культурно-мистецьку програму.   
 
Інформація з офіційного веб-сайту Тисменицької районної ради
Фото о. Юрія Павлюка та Миколи Слубського.
 
{gallery}DV-2018{/gallery}
Перегляди статей
309152